Viskio akmenukų gidas

Mūsų nuomone, nėra nieko geriau už taurę aukščiausios kokybės viskio ar burbono, patiekiamo krištolo taurėje, tačiau kai kuriems žmonėms, šie dievų gėrimai, tampa dar patrauklesni atvėsinti. Tam galite pridėti keletą ledo kubelių, tačiau norintiems mėgautis šiais nuostabiais gėrimais, jų neatskiedžiant, rekomenduojame naudoti viskio akmenis! O kas yra viskio akmenys, klausiate jūs? Atsakymas yra gana paprastas: jie yra kubo arba sferinės formos ledo alternatyvos, pagamintos naudojant tokias medžiagas kaip muilo akmuo ar net nerūdijantis plienas. Kadangi jie netirpsta, viskio akmenys neskies jūsų kokybiško viskio. Gali kilti ir svarbesnis klausimas: ar viskio akmenys iš tikrųjų veikia?
Viskio akmenys savo darbą atlieka puikiai! Mūsų siūlomi akmenys sumažins jūsų gėrimo temperatūrą vidutiniškai 11,1 °C ir gėrimą palaikys idealios temperatūros, jo neskiesdami.

Kas yra viskio akmenys?

Norėdami geriau atsakyti į šį klausimą ir norėdami padėti išsiaiškinti, kaip jie veikia, galime pradėti nuo supratimo apie atvėsintą gėrima bendrai. Viskas susiję su šilumos perdavimu. Pvz., Kai ledo kubelis patenka į taurę skanaus burbono arba viskio, gėrimą šaltą daro ne žema ledo temperatūra, besiskleidžianti į šiltą skystį, o gėrimo šiluma, kuri ir priverčia ledą tirpti.
Tuo tarpu viskio akmenys veikia panašiai - jie sugeria šilumą iš jūsų gėrimo. Kadangi akmenys netirpsta, aušinimo laikotarpis paprastai sustoja anksčiau nei vėliau. Todėl dauguma viskio akmenų yra mažiau efektyvūs nei kieti ledo kubeliai, tačiau dėka jų, gėrimas neprasiskiedžia, todėl jis bus skanesnis ir gersis greičiau.

Ar viskio akmenys ištikro veikia?

Jei (kaip ir mes) norite, kad jūsų kokybiškas gėrimas būtų visiškai grynas - tai reiškia, ne daugiau kelių lašų vandens iš tirpstančio ledo, viskio akmenukai gali skambėti per gerai, kad būtų tiesa. Reikia išskirti tris dalykus.
  1. beveik visi jie užtrunka ilgiau nei ledas, kad atšaldytų jūsų gėrimą.
  2. dauguma jų neatvėsina iki ledo šalčio lygio
  3. tik daugiau nei keturi kubeliai gali išlaikyti gėrimą šaltą ilgą laiką

Natūralu, kad taisyklės turi išimčių, kurių dauguma būna nerūdijančio plieno viskio kamuoliukų pavidalu. Vis dėlto reikia pažymėti, kad net plieniniai kubeliai nesugebės atvėsinti taip greitai, kaip ledas, o tai reiškia, kad ilgiau lauksite, kol gėrimas atvės. Mūsų nuomone, tai yra nedidelė auka, tačiau vis tiek verta paminėti.

Kaip naudotis viskio akmenukais?

  1. prieš atšaldant nuplaukite viskio akmenis
  2. jei įmanoma, šaldiklyje laikykite mažiausiai dvi valandas
  3. standartiniame rinkinyje yra 9 kubeliai, todėl rekomenduojame į pirmą stiklinę dėti 5, o į sekančią 4 akmenukus.

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali saugoti arba nuskaityti informaciją jūsų naršyklėje, dažniausiai slapukų pavidalu. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų pageidavimus ar interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį ar mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų taip, kaip tikitės.